درباره ما

about

شرکت پارس بهبود آسیا با هدف بومی سازی تکنولوژی و تولید تعدادی از امولسیفایرهای مورد نیاز صنعت غذا، تحقیقات خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز نمود و با استفاده از نیروهای متخصص داخلی در سال ۱۳۸۶ موفق به دستیابی به دانش فنی و تکنولوژی تجهیزات تولید این محصولات در مقیاس صنعتی گردید.

در حال حاضر این شرکت موفق به تولید استرهای منو گلیسرید (DATEM(E472e) ،  ACETEM(E472a)، CITREM(E472c – استئارویل های لاکتیلات شامل (SSL(E481)، CSL(E482، – استرهای پلی گلیسرول شامل (PGE(E475 و استرهای سوربیتان شامل  (SMS(E491 با نام تجاری EMUPARS ( اِمو پارس ) گردیده است و با توجه به کیفیت                                   قابل قبول محصولات تولیدی که زیر نظر متخصصان کنترل کیفیت و منطبق با استانداردهای اروپا تولید می شود توانسته است سهم بسزائی از بازار مصرف امولسیفایرها را به خود اختصاص دهد.

محصولات تولیدی این شرکت عمدتاً در محصولات Bakery  و در فرمولاسیون انواع بهبود دهنده های نان، کیک و شیرینی، ژل کیک، فرآورده های گوشتی ،‌فرآورده های لبنی و … مورد استفاده قرار میگیرد.

متخصصان ‌این شرکت دستیابی به تولید تعداد دیگری از امولسیفایرهای پر مصرف صنعت غذا مانند منو دی گلیسرید(E471)  و (STS(E492  را در دستور کار خود دارند که انشاءا… بزودی پس از طی مراحل آزمایشگاهی شامل تولید این محصولات در مقیاس صنعتی خواهیم بود.

شرکت پارس بهبود آسیا با افتخار سعی در تولید ملی داشته؛ تمامی توان خود را با برداشتن گامی هرچند کوچک جهت ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی صنایع غذائی کشور به کار گرفته است. باشد که سعی تلاشگران این صنعت در عرصه ملی رونق بیشتری به کالای ایرانی و مصرف داخلی دهد.